:-)

:-)

niedziela, 12 października 2014

Osóbkowo

   Nasza Mała J to rezolutna i bardzo pogodna mała osóbka. Nie może usiedzieć w miejscu, a jak sobie coś zamierzy to z uporem maniaka dąży do celu. Bardzo się rozgadała i próbuje powtórzyć prawie każde usłyszane słowo. Odgłosy zwierzaków opanowała do perfekcji (najbardziej podoba nam się kangur, który robi "oop"czyt. hop). Co najbardziej lubi robić? Obecnie chodzić do tyłu lub kręcić się w kółko. Nieodmiennie hitem są "akrobacje kanapowo-fotelowo-meblowe" z akcesoriami :-)


Nie samym ruchem żyje człowiek, więc Mała J ćwiczy też małą motorykę. Najchętniej wtyczka od słuchawek, lub mikrofonu jest wkładana do śrubek, otworów w tablicy.Małe łapki majstrują też z Lego Duplo, a jak zmywarka umyje naczynia, to koszyk na sztuće jest od razu rezerwowany! Łyżeczki są wyciągane i wkładane i tak kilkakrotnie.
Jednak nadal na pierwszym miejscu są książeczki! Przynosi jakąś upatrzoną i woła "oodź" (czyt. chodź), niezależnie od tego czy ktoś ją wołał :-) Egzekwo na pierwszym miejscu jest asystowanie we wszystkim Bratu, ale o tym więcej w kolejnym poście:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...